Włoskie torby i teczki skórzane – za co je kochamy?

Posiadanie wysokiej jakości włoskiej ręcznie robionej torebki lub teczki jest oznaką wyrafinowania i dobrego gustu. Najlepsze skórzane torebki i teczki łączą w sobie atrakcyjność wizualną i praktyczność.

Szczególną popularnością w świecie mody cieszą się włoskie ręcznie robione produkty skórzane najwyższej jakości. Są to torebki produkowane we Włoszech przez wykwalifikowanych lokalnych rzemieślników przy użyciu najlepszych skór i akcesoriów.

Decydując się na skórzaną torebkę lub teczkę rozważ poniższe aspekty.

 

Jakość wykonania i materiału

Wysokiej jakości ręcznie robione torby i teczki są stylowe i wykonane z prawdziwej włoskiej skóry. Jeśli chodzi o teczki, uwagę jedynie warto poświęcać na kolekcję trwałych i dobrze zaprojektowanych teczek dla mężczyzn i kobiet, które obok obłędnego wyglądu zapewniają użyteczność w doskonałym stanie przez wiele lat.

 

Torebki skórzane a czynnik „eko”

Szukaj producenta toreb, którego dewizą jest bycie przyjaznym dla środowiska we wszystkich procesach produkcyjnych. Dlatego też włoskie torby są popularne na całym świecie wśród osób mających na sercu troskę o środowisko, bo jeśli chodzi o garbowanie skór, zwykle stosują naturalne metody – naturalnie garbując wszystkie wyrabiane produkty. Taki proces garbowania jest dobry dla środowiska i sprawia, że skóra jest bardziej wytrzymała – pomaga zachować jej jakość i wszechstronność na długi czas.

 

Włoskie torby – jakość również od wewnątrz

Wysokiej jakości teczki i torby wykonane we Włoszech są również bardzo dobrze zrobione od wewnątrz, w celu łatwiejszego sortowania przenoszonych przedmiotów. (Polecamy także przejrzeć modele podróżnych toreb).  Pozwala to na organizację i efektywne wykorzystanie galanterii. Ponadto, niektóre projekty włoskich torebek mają zewnętrzne kieszenie dostosowane do telefonów komórkowych i wizytówek. Dobra torebka ma wnętrza, które pozwalają na uporządkowane umieszczanie rzeczy osobistych, na przykład posiada wewnętrzne sekcje, z centralnym zamknięciem za pomocą zamka błyskawicznego. Dobrze jest też, gdy posiada odpinany regulowany pasek na ramię i dwie przednie kieszenie z magnetycznymi zatrzaskami.

 

Z wykształcenia kaletnik. Z zawodu ekspert w dziedzinie galanterii skórzanej oraz odzieży i obuwia skórzanego.
Posts created 29

7 thoughts on “Włoskie torby i teczki skórzane – za co je kochamy?

  1. Zapraszam na moją stronę poświęcaną plecakom dla młodzieży w wieku szkolnym. Pomagamy dobrać odpowiedni ekwipunek szkolny a także zorganizować wyprawkę dla uczniów. Jesteśmy nie tylko organizacją ale i projektantem tego typu akcesoriów szkolnych.

  2. Ja kocham teczki i nesesery skórzane za ich uniwersalność. Każdy taki neseser mogę wykorzystać do pracy, na uczelni czy jako bagaż podczas podróży służbowej. Aktualnie szukam takich neseserów męskich ze skóry, które odpowiadałyby wszystkim tego typu zadaniom. Cena może być do 300zł. Czy możecie mi polecić odpowiedni sklep?

  3. Mi przydałaby się teczka skórzana do pracy, szyta najlepiej z włoskiej skóry (słyszałam że jest najlepsza). Jednak nie chodzi o typowy model damskiej teczki, ale coś na styl takiej torebki Monnari. Czy takie torebki damskie można wykonać w Waszej szwalni?

  4. Skóra włoska niby jest renomowane, ale ta renoma nie jest warta swojej ceny. Produkty polskie są równie solidne i eleganckie. Ja np, zamówiłem prezentowaną na tej stronie skórzaną torbą na laptopa. można je odebrać osobiście w Szczecinie lub zapłacić przy dostawie do domu. Polecam! 🙂

  5. Kocham teczki skórzane, pod warunkiem że widać na nich dłoń rzemieślnika, włożona serce oraz kunszt pracy fachowca. Generalnie niewiele jest takich miejsc gdzie można teraz kupić teczki skórzane, czy aktówkę wykonaną przez kaletnika. Szukam nowej teczki ze skóry, takiej jak jedna z tych ale w kolorze kobaltowym. Niestety ten kolor skóry to prawdziwa rzadkość i nie mogli podjąć się zlecenia dla mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top