O nas

o nas

Jesteśmy pasjonatami swojej pracy, a jest nią “praca w skórze”. Tak można w skrócie nazwać to czym się zajmujemy. Od marca 1989 roku prowadzimy rodzinny zakład kaletniczo – szewski w gminie Połczyn Zdrój. Jest to firma, która przechodzi z pokolenia na pokolenie. Można zatem śmiało powiedzieć, że wyroby skórzane to nasz rodzinny “konik”.

Inspiracją do powstania tego bloga stały się rozmowy z naszymi klientami. Często spotykając się z opiniami, że dzisiejsze torebki, czy buty skórzane nie są już tak solidne jak kiedyś. To prawda, ale dlaczego tak jest? No właśnie – na takie i inne pytania postaramy się Wam odpowiedzieć pisząc nasz blog.

Skórzana Szwalnia jest również miejscem pełnym poradników o tym to jest aktualnie trendy, modne, i na czasie – w galanterii skórzanej. Staramy się ciągle trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o najnowsze kolekcje polskich oraz zagranicznych projektantów. Będziemy dzielić się z Wami spostrzeżeniami w jakim kierunku idzie moda oraz w co warto zainwestować przy zakupie wymarzonej torby lub plecaka ze skóry.

Oferta dla przedsiębiorców i sklepów z galanterią skórzaną. Od września 2018 roku zajmujemy się zaopatrzeniem dla sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć szyte ręcznie torby, plecaki, portfele, etui skórzane, oraz inne pokrewne wyroby kaletnicze. Jeśli są Państwo zainteresowani unikalną galanterią ze skóry naturalnej, to chętnie nawiążemy z Wami współpracę. Nie jesteśmy dużym zakładem produkcyjnym, dlatego preferujemy małe i średnie firmy, sklepy dopiero rozwijające się lub z ugruntowaną pozycją, które chciałyby zróżnicować swój asortyment.

Autorzy bloga
Aleksandra i Stanisław

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top