Usługi dodatkowe

W ramach zamówień możemy zaproponować Państwu poniższe usługi dodatkowe.

galanteria z logoWykonanie toreb, plecaków lub mniejszej galanterii skórzanej z przygotowanym logo. Galanteria sygnowana logotypem jest coraz częściej spotykana w sklepach, które tworzą własną markę, przy współpracy z zewnętrzną szwalnią. Proces przygotowania loga jest krótki i nie wymaga dużych nakładów finansowych. Należy w tym celu wykonać matrycę, ściśle odpowiadającą nadesłanemu projektowi. W zależności od wymogów klienta, wykonanie matrycy może stanowić koszt rzędu 150-250zł. Tak przygotowana forma pozwoli na wielokrotne tłoczenie logotypu klienta na wyprodukowanej galanterii skórzanej. Koszt samej matrycy jest jednorazowy.

 

 


opakowania foliowe na galanterięFoliowe opakowania jednostkowe na produkty typu torby, plecaki skórzane, czy do odzieży takiej jak kurtki lub płaszcze. Wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z wyrobami skórzanymi wysokiej klasy, dodatkowe usługi są mile widziane. Torby skórzane lub odzież zapakowana w odrębne worki foliowe, zamykane taśmą – stanowią nie tylko zabezpieczenie podczas wysyłki produktu do klienta, ale przede wszystkim podnosi jego prestiż i rzutuje na ocenę całej transakcji przez odbiorcę finalnego. Koszt zamówienia gotowych wyrobów skórzanych tak opakowanych, jest niewielki i stanowi dodatkowo od 0,5 do 4zł / za sztukę w zależności od rodzaju wyrobu.

 

 


opakowania do galanteriiOpakowania kartonowe do galanterii, toreb i torebek skórzanych. Wyroby zabezpieczone w ten sposób dają niemal stuprocentową pewność braku uszkodzeń podczas transportu do odbiorcy detalicznego. Sztywny kartonik wygląda ponadto estetycznie i podnosi szacunek w oczach klienta do produktów oferowanych przez sprzedawcę. Nasze opakowania kartonowe dostosowujemy do wymogów krajowych firm kurierskich oraz paczkomatów (typu A). Cena przygotowania takiego opakowania dla konkretnego produktu skórzanego, wynosi (w zależności od wielkości) od 3 do 6 zł / za sztukę.

 

 


pudełka na galanterięTorby ozdobne i pudełka do galanterii. Stanowią według nas najważniejszy element opakowania wyrobów skórzanych. W salonach stacjonarnych, kultura przekazywania klientowi produktu w eleganckiej papierowej torbie stanowi obecnie standard. W przypadku sprzedażny internetowej ten zwyczaj jest nowością. Jest to szansa dla wielu sprzedawców aby podnieść prestiż swoich produktów, przy niewielkim nakładzie finansowym. Proponujemy Państwu eleganckie torby z uchwytem sznurkowym, wykonane z papieru w różnych kolorach. Wymiary toreb dopasowane są do oferowanych przez nas wyrobów skórzanych. Cena jednej sztuki waha się w zależności od wielkości od 4 do 7zł.

 

W przypadku zainteresowania powyższymi usługami, prosimy o kontakt (poprzez formularz kontaktowy). Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa zapytania.

Stanisław Gałecki

 

 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top