Budżetowa teczka? Elegancka i lekka teczka ze skóry syntetycznej

Nasza szwalnia wprowadziła niedawno nowy gatunek surowca na teczki, jest to skóra ekologiczna – czyt. syntetyczna, z polskiej garbarni pod Lublinem. Ciekawi jesteśmy Waszych opinii na jej temat. Czy często używanie galanterii szytej z sztucznej skóry?

Budżetowa teczka z eko skóry

tezka z eko skóryDobrym wyborem może również okazać się teczka dla przedsiębiorców uszyta ze skóry syntetycznej tak jak czarna skórzana aktówka BN11 (kod produktu: SKU-BN11CZ). W moim przekonaniu spełnia ona wszystkie wymagania człowieka biznesu, bowiem surowiec to najwyższej jakości, specjalnie przez producenta wyselekcjonowana skóra syntetyczna, która w niczym nie ustępuje jakości tej naturalnej. Skóra została zaimpregnowana naturalnymi olejami, dzięki czemu jest odporna na wilgoć i ślady użytkowania. Dodatkowo, jej ogromnym atutem jest perfekcyjna jakość uszycia, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ta teczka to lekka odpowiedź na wymagania stawiane takim dodatkom, które często na co dzień są obciążane ogromną ilością dokumentów, notatek czy kalendarzy. Teczka idealnie łączy w sobie funkcjonalność i klasyczny, elegancki design. To model uniwersalny, bowiem właśnie dzięki jej lekkości z powodzeniem sprosta nie tylko męskim wymaganiom, ale także doskonale podkreśli styl każdej kobiety sukcesu.

Teczki dla przedsiębiorców to dodatki, które nie mogą narzucać stylu, a jedynie go uzupełniać, tak jak opisane powyżej. Propozycje firmy Belveder idealnie trafiają w obowiązujący w świecie biznesu styl i formalną elegancję. Są cenione i poszukiwane przez każdego znawcę biznesowej etykiety.

Z wykształcenia socjolog. Z zawodu właściciel 3 sklepów internetowych z akcesoriami oraz odzieżą dla kobiet i mężczyzn. Chętnie udzielam się w Social Mediach. Prowadzę profil na Instagramie poświęcony rzeczom handmade & DIY.
Posts created 50

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top