polskie torby

Torby polskich projektantów w kilku odsłonach

Każda kobieta ma w domu przynajmniej jedną torebkę. Pełnią one bardzo różne funkcje, a niektóre z nich są odpowiednie tylko na wyjątkowe okazje. Poznaj torby polskich projektantów i przekonaj się, czemu są one tak wyjątkowe.

Modne shopperki

Wśród toreb polskich projektantów dużą popularnością cieszą pojemne shopperki. Niektóre z nich mają naprawdę duże rozmiary, jednak dzięki temu z łatwością pomieszczą wszystkie zakupy. Produkt ten jest szczególnie chętnie wybierany przez kobiety wiosną i latem. Popularne shopperki używane są wtedy nie tylko na zakupy, ale także na piknik, torby weekendowe, czy wizytę na plaży lub na basenie. Najchętniej kupowane są modele jednokolorowe ze skóry naturalnej.

polskie projekty toreb

Eleganckie torby polskich projektantów na ważne gale i uroczystości

Torby polskich projektantów są szczególnie znane na galach i ważnych uroczystościach. Okazuje się bowiem, że celebrytki chętnie wybierają je jako uzupełnienie szykownych kreacji. Bardzo często zdarza się także, że sukienka i torebka zamawiana jest u jednego projektanta. Wydaje Ci się, iż tego rodzaju produkty należą do niezwykle ekskluzywnych? Okazuje się jednak, że nie w każdym wypadku. Należy bowiem pamiętać, że polscy projektanci to nie tylko znane nazwiska, ale także osoby tworzące ubrania dla przeciętnego obywatela. Kiedy najczęściej korzystamy z ich usług? Torby polskich projektantów bardzo chętnie wybierane są przez panny młode jako uzupełnienie sukni. Dzięki temu jeden artysta tworzy całość stylizacji, co daje gwarancję perfekcyjnego połączenia kreacji z dodatkami.

polski torebki

Klasyczne torby idealne na co dzień

Torby polskich projektantów świetnie sprawdzają się także na co dzień. Mowa tutaj nie tylko o tych w klasycznych wersjach dla kobiet, ale także uniwersalne modele dla panów czy produkty unisex. Dużą popularnością w tym wypadku cieszą się choćby wygodne torby na ramię. Polscy projektanci nie zapomnieli także o osobach pracujących w korporacjach, uczących się oraz przedstawicielach handlowych. To właśnie z myślą o ich wygodzie możemy spotkać liczne modele podróżne zaprojektowane z przeznaczeniem na transport tabletu, netbooka czy niewielkiego laptopa.

Wybierz torby podróżne polskich projektantów w wersji weekendowej

Wśród toreb polskich projektantów nie brakuje także praktycznych modeli podróżnych idealnych na krótki wyjazd za miasto. Czym różnią się one od klasycznych shopperek? Przede wszystkim wyposażone są w praktyczne przegrody i kieszenie, które pozwalają na uporządkowanie wszystkich zabranych przedmiotów. Dodatkowo możemy spotkać torby weekendowe uzupełnione o niewielkie portfele, które świetnie sprawdzą się podczas krótkiego wyjazdu. Przykładów takiej torby podróżnej jest bez liku, chociażby na stronie sklepu Belveder: https://www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/.

Stwórz torbę według własnego projektu

Torby polskich projektantów nie zawsze od razu narzucają gotowy model produktu. W sieci mamy możliwość stworzenia produktu spersonalizowanego. Wystarczy wybrać kształt, kolor oraz rodzaj i treść nadruku, aby samodzielnie zaprojektować idealną torbę. Jest to ciekawa propozycja także dla osób, które szukają pomysłu na nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby.

Z wykształcenia kaletnik. Z zawodu ekspert w dziedzinie galanterii skórzanej oraz odzieży i obuwia skórzanego.
Posts created 30

8 thoughts on “Torby polskich projektantów w kilku odsłonach

  1. Zdecydowanie wolę skórę w odcieniach brązu, beżu – czarna tak, ale jest zbyt banalna, a brązami można fajnie się bawić

  2. 6 lat temu zakupiłam torbę z juchtu, jest nie do zdarcia, fakt kosztowała sporo, ale opłacało się. czasami lepiej dać więcej

  3. Zdecydowanie przychylam się do zdanie mojej przedmówczyni. Sama użytkowałam wiele rodzajów torebek, ale te kupione od górali (ze skóry juchtowej) zawsze służyły mi najdłużej i to w najlepszym stanie. Aktualnie użytkowana prze zemnie torba ze skóry naturalnej juchtowej sprawuje się idealnie w pracy, a katować torebki niestety muszę ze względy na mnogą liczbę dokumentów.

  4. Jestem szczęśliwą posiadaczką takiej torby na laptopa. Ostatnio pisałam o niej na swoim blogu modowym: http://diana-sport.pl/modna-torba-na-laptopa-i-dokumenty/. Generalnie jest to torba nie do zdarcia. Szczególnie jeśli ktoś pracuje na uczelni, w szkolne, gdzie można łatwo uszkodzić skórę – tam materiał wysokiej klasy spisuje się najlepiej! Warto wydać więcej na solidny polski produkt.

  5. Ja mam już torbę Belveder od kilku dni 🙂 na żywo są świetne, uważam że lepsze niż na zdjęciach. Sklep powinien lepiej popracować nad jakością fotek. Generalnie to zdziwko mnie złapało jak zauważyłem że są też w tym sklepie internetowym, sądziłem, że torby męskie Belveder są tylko w ich sklepie autorskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top