TOP 5 twardych walizek znanych marek

W ostatnim miesiącu sprawdzaliśmy które akcesoria podróżne należy zabrać na urlop. W tym miesiącu przyjrzymy się naszemu podstawowemu bagażowi i sprawdzimy jakie walizki twarde cieszą się największą popularnością. Zobacz nasz TOP 5.

1. TITAN PARADOXX
To całkowita nowość w sezonie Wiosna/Lato 2018. Marka zadbała o nowoczesny i futurystyczny design. Na skorupie walizki zamieszczono symbol X. Zestaw składa się z wersji dużej, średniej i małej. Walizka średnia posiada możliwość poszerzenia. Jest to bagaż premium, który charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami. Na uwagę zasługuje również mała waga. Walizka duża waży zaledwie 3,9 kg. W naszej opinii to jedna z ciekawszych nowości tego sezonu. Ocena 10/10.

2. PUCCINI STOCKHOLM
Firma Puccini znana jest z szerokiej oferty markowego bagażu w niskiej cenie. Tym razem uderzyła w kierunku trendów i postawiła na design, a nie cenę. Zabieg okazał się o tyle skuteczny, że walizka stała się prawdziwym bestsellerem sprzedaży. Nam podoba się wersja beżowo-brązowa oraz złota. Wersja średnia i duża posiada możliwość poszerzenia. Niestety wagowo wypada gorzej od serii Paradoxx marki Titan. Ocena 9/10.

3. WITTCHEN GROOVE LINE II
Popularna seria Groove Line marki Wittchen doczekała się kontynuacji. Tym razem seria pojawiła się aż w pięciu wariantach kolorystycznych. Intensywna i letnia kolorystyka świetnie współgra z oryginalną skorupą bagażu. To także bardzo ekonomiczna seria. Duża walizka z ABS to koszt 259 zł. Ocena 8/10.

4. TITAN X2 SHARK
To sztandarowa seria niemieckiej firmy. Seria Titan X2 Shark jest wznawiana od wielu sezonów. Walizki z poliwęglanu cechuje doskonała jakość oraz wyróżniający się design. To bagaż niezawodny w każdej sytuacji i docenią go wszyscy amatorzy ekstremalnych podróży. Jedyny minus tego modelu to cena. Ale jakość kosztuje. Ocena 8/10.

5. WITTCHEN PREMIUM PP
Kolekcja Premium PP to seria walizek z polipropylenu. Zabezpieczone zostały trzema klamrami, które zastąpiły tradycyjny zamek. Pozostałe elementy takie jak kółka czy aluminiowy stelaż wykonane zostały również z dużą dbałością. To ciekawa propozycja wśród pozostałych walizek Wittchen. Ocena 7/10 ze względu na mały wybór kolorystyczny i relatywnie dużą wagę.

Wśród bagażu podróżnego to właśnie walizki twarde cieszą się największą popularnością. Należy jednak pamiętać, że materiały takie jak ABS, poliwęglan czy polipropylen są inne w przypadku tanich walizek, a inne w przypadku walizek markowych. Powyższe zestawienie przedstawia tylko renomowane firmy, które specjalizują się w produkcji bagażu.

Z wykształcenia socjolog. Z zawodu właściciel 3 sklepów internetowych z akcesoriami oraz odzieżą dla kobiet i mężczyzn. Chętnie udzielam się w Social Mediach. Prowadzę profil na Instagramie poświęcony rzeczom handmade & DIY.
Posts created 36

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top