Czy firany panelowe to dobre rozwiązanie na okno kuchenne?

Dziś przygotowałam dla Was wpis, o które wiele z Was pytało. Bardzo często dostaję od Was zapytania o to, skąd zamawiam firany do swojego mieszkania. Wiecie dobrze , że lubię naturalne materiały, ale takie, które pasować będą do nowoczesnych wnętrz. Dziś skupiłam się na wystroju okna w kuchni.

Dodatki, które zmieniają wystrój

Budowa wymarzonego domu, czy zakup mieszkania to spełnienie marzeń wielu z nas. Urządzenia wnętrza daje ogrom radości i satysfakcji. Nawet długo wyczekiwany remont wysłużonego M może być dla nas satysfakcjonujący.

Dużą uwagę podczas planowania wystroju przewiązuje się przede wszystkim do mebli, jednak nie da się ukryć, że to dodatki w dużej mierze nadają odpowiedni klimat. Poduszki, ramki na zdjęcia, świeczniki, ale także firanki i zasłony nadadzą charakteru czterem ścianom. To dzięki dodatkom typu firany możemy w prosty sposób zmienić wystrój z klasycznego na bardziej nowoczesny i odwrotnie.

Wystrój okna

Niezależnie od pomieszczenia wystrój okna jest bardzo ważny – jest ono z reguły w centralnym miejscu pomieszczenia i niewątpliwie przykuwa uwagę. Warto zadbać o to, aby na parapecie były świeże kwiaty, lub inne ozdoby, ale także o to, by samo okno było pięknie „ubrane”. Obecnie w skalpach i stacjonarnych i online mamy ogromny wybór firan, zasłon czy paneli. Odpowiednio dobrane firany i zasłony będą wspaniałą ozdobą każdego okna.

Okno w kuchni, a firany panelowe

Okno w kuchni odgrywa niewątpliwie bardzo ważną funkcję – nie tylko dostarcza nam światła, ale także spełnia funkcję reprezentatywną – ładnie ozdobione okno w kuchni zawsze cieszy oko i wzbudza zachwyt naszych gości. Warto więc skupić się na tym, aby odpowiednio dobrać firanki, czy zasłony właśnie do kuchni. Firany panele – popularne w ostatnim czasie, doskonale zastępują klasyczne firanki do kuchni. Robiąc remont, czy też urządzając nowy dom chcemy, aby wnętrze było odświeżone i nie przypominało typowego pomieszczenia z poprzedniej epoki. Modne kilkanaście lat temu firanki odchodzą do lamusa – teraz kobiety w kuchni chcą mieć nie tylko nowoczesne meble, ale także modne firany – a dokładniej firany panelowe.

Firany panele

Firany panele to doskonała opcja do kuchni właśnie – łatwe w montażu, wyglądają bardzo designersko. Można je z powiedzeniem połączyć z zasłonami, lub zestawiać kilka paneli w różnych odcieniach, czy wzorach obok siebie. Takie połączenia pozwalają nam w prosty sposób pięknie urządzić wnętrze kuchni. Ogromny wybór tego typu dodatków znajdują się online – np. w sklepie alena-firany.pl.

Panele z alena-firany.pl dają ogrom możliwości doboru odpowiednich firan według naszego gustu, ale i wymiaru okna. Materiały, których użyto do ich uszycia są wytrzymałe i trwałe, ale jednocześnie przepuszczają światło naturalne, co przydaje się podczas prac kuchennych.

Z wykształcenia socjolog. Z zawodu właściciel 3 sklepów internetowych z akcesoriami oraz odzieżą dla kobiet i mężczyzn. Chętnie udzielam się w Social Mediach. Prowadzę profil na Instagramie poświęcony rzeczom handmade & DIY.
Posts created 34

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top