Czy firany panelowe to dobre rozwiązanie na okno kuchenne?

Dziś przygotowałam dla Was wpis, o które wiele z Was pytało. Bardzo często dostaję od Was zapytania o to, skąd zamawiam firany do swojego mieszkania. Wiecie dobrze , że lubię naturalne materiały, ale takie, które pasować będą do nowoczesnych wnętrz. Dziś skupiłam się na wystroju okna w kuchni.

Dodatki, które zmieniają wystrój

Budowa wymarzonego domu, czy zakup mieszkania to spełnienie marzeń wielu z nas. Urządzenia wnętrza daje ogrom radości i satysfakcji. Nawet długo wyczekiwany remont wysłużonego M może być dla nas satysfakcjonujący.

Dużą uwagę podczas planowania wystroju przewiązuje się przede wszystkim do mebli, jednak nie da się ukryć, że to dodatki w dużej mierze nadają odpowiedni klimat. Poduszki, ramki na zdjęcia, świeczniki, ale także firanki i zasłony nadadzą charakteru czterem ścianom. To dzięki dodatkom typu firany możemy w prosty sposób zmienić wystrój z klasycznego na bardziej nowoczesny i odwrotnie.

Wystrój okna

Niezależnie od pomieszczenia wystrój okna jest bardzo ważny – jest ono z reguły w centralnym miejscu pomieszczenia i niewątpliwie przykuwa uwagę. Warto zadbać o to, aby na parapecie były świeże kwiaty, lub inne ozdoby, ale także o to, by samo okno było pięknie „ubrane”. Obecnie w skalpach i stacjonarnych i online mamy ogromny wybór firan, zasłon czy paneli. Odpowiednio dobrane firany i zasłony będą wspaniałą ozdobą każdego okna.

Okno w kuchni, a firany panelowe

Okno w kuchni odgrywa niewątpliwie bardzo ważną funkcję – nie tylko dostarcza nam światła, ale także spełnia funkcję reprezentatywną – ładnie ozdobione okno w kuchni zawsze cieszy oko i wzbudza zachwyt naszych gości. Warto więc skupić się na tym, aby odpowiednio dobrać firanki, czy zasłony właśnie do kuchni. Firany panele – popularne w ostatnim czasie, doskonale zastępują klasyczne firanki do kuchni. Robiąc remont, czy też urządzając nowy dom chcemy, aby wnętrze było odświeżone i nie przypominało typowego pomieszczenia z poprzedniej epoki. Modne kilkanaście lat temu firanki odchodzą do lamusa – teraz kobiety w kuchni chcą mieć nie tylko nowoczesne meble, ale także modne firany – a dokładniej firany panelowe.

Firany panele

Firany panele to doskonała opcja do kuchni właśnie – łatwe w montażu, wyglądają bardzo designersko. Można je z powiedzeniem połączyć z zasłonami, lub zestawiać kilka paneli w różnych odcieniach, czy wzorach obok siebie. Takie połączenia pozwalają nam w prosty sposób pięknie urządzić wnętrze kuchni. Ogromny wybór tego typu dodatków znajdują się online – np. w sklepie alena-firany.pl.

Panele z alena-firany.pl dają ogrom możliwości doboru odpowiednich firan według naszego gustu, ale i wymiaru okna. Materiały, których użyto do ich uszycia są wytrzymałe i trwałe, ale jednocześnie przepuszczają światło naturalne, co przydaje się podczas prac kuchennych.

Z wykształcenia socjolog. Z zawodu właściciel 3 sklepów internetowych z akcesoriami oraz odzieżą dla kobiet i mężczyzn. Chętnie udzielam się w Social Mediach. Prowadzę profil na Instagramie poświęcony rzeczom handmade & DIY.
Posts created 37

One thought on “Czy firany panelowe to dobre rozwiązanie na okno kuchenne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top