Tegoroczna edycja Targów Mody Poznań

Tegoroczna edycja Targów Mody Poznań zostanie zrealizowana w nowatorskiej formule. Projektanci, właściciele sklepów i przedstawiciele mediów branżowych spotkają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ostatni weekend sierpnia (29-30.08.2020). Gości zwiedzających Targów Mody Poznań serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Ostatnie miesiące były dla całej branży mody czasem nowych wyzwań. Wiele firm musiało w trybie ekspresowym wzmocnić swoją obecność w sieci i dostosować się do nowych potrzeb konsumentów. Trudno wyobrazić sobie jednak rynek mody bez spotkań, pokazów i ekspozycji, dlatego łączymy siły, aby wesprzeć marki i projektantów.

Targi Mody Poznań w nowej odsłonie, w formie wydarzenia otwartego to odpowiedź na zmieniającą się rzeczywistość. Targi Mody Poznań odbędą się w ramach akcji TARGI DAJĄ WIĘCEJ – inicjatywy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach na temat skutecznej promocji biznesu w sieci. Zaplanowane aktywności realizowane będą dzięki wsparciu Miasta Poznań i Powiatu Poznańskiego.

 

Zwiedzający z branży mody mogą wygenerować bezpłatne bilety, które uprawniają do wstępu na Targi Mody Poznań oraz Letni Targ Ekologiczny, który odbywa się w tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Z wykształcenia kaletnik. Z zawodu ekspert w dziedzinie galanterii skórzanej oraz odzieży i obuwia skórzanego.
Posts created 29

3 thoughts on “Tegoroczna edycja Targów Mody Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top