torby ze skory

Torebki i torby ze skóry naturalnej producent

Mamy październik, a zatem miesiąc w którym wyroby skórzane cieszą się dużą popularnością wśród klientów oraz producentów. Jest to jeden z tych miesięcy, kiedy rożne odcienie brązowej skóry naturalnej świetnie współgrają z kolorami spadających liści. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla naszych czytelników sztandarowe propozycje toreb skórzanych z pasem przez ramię krajowej produkcji.

Torba szyta ręcznie ze skóry bawolej – producent Brzozowski

torby ze skóry naturalnej producent
Torba SG1

Jest to torba wykonana w 100% ręcznie, z bawolej skóry naturalnej. Skóra jest na tyle mocna, że dodatkowe przeszycia nićmi kaletniczymi sprawiają, iż jest niemal “nie do zdarcia”. Produkt zaprojektowany został od podstaw przez Tadeusza Brzozowskiego i wykonany w naszej pracowni. Jest to unikalna torebka damska polskiego producenta, co oznacza, że w tym wypadku nie ma możliwości zakupu gdziekolwiek – drugiej takiej samej torby. Zdjęcie prezentujące torbę, znajduje się po prawej stronie:

Czas realizacji zamówienia na torby tego typu : do 14 dni.
Rodzaj skóry: naturalna bawola w kolorze ciemno brązowym.
Faktura: gładka, z lekkimi przetarciami w jaśniejszym odcieniu.
Cena: 450zł.

Producent torebek skórzanych w stylu vintage

producent torebek skórzanych
Torba SG8

Drugi z prezentowanych modeli, który postanowiłem Państwu zaprezentować wykonany jest w stylu vintage. Efekt vintage, uzyskujemy zazwyczaj dzięki odpowiedniej konserwacji skóry naturalnej. Zazwyczaj są to oleje do impregnacji skór naturalnych, używane głównie w celu zapewnienia jej podwyższonej nieprzemakalności oraz odporności na bród i warunki atmosferyczne. Producent który stosuje tego typu zabiegi konserwacyjne, może pochwalić się lepszą wytrzymałością swoich wyrobów, a także niebanalnym wyglądem. Efekt skóry naturalnej “vintage” jest zatem walorem dodatkowym. Torbę wykonaną w tym stylu prezentujemy po lewej.

Czas realizacji torby: 7 dni roboczych
Materiał: skóra naturalna impregnowana olejem roślinny,
Faktura: gładka z lekkimi przebarwieniami na rantach, narożach (w ciemniejszym kolorze)
Cena: 500zł

Z wykształcenia kaletnik. Z zawodu ekspert w dziedzinie galanterii skórzanej oraz odzieży i obuwia skórzanego.
Posts created 29

10 thoughts on “Torebki i torby ze skóry naturalnej producent

  1. Torba nr 2 zdecydowanie lepsza :). Generalnie chciałabym zamówić miejską listonoszkę w takim stylu. Czegoś trochę bardziej kobiecego. Zastanawiam się czy taki model jesteście w stanie wykonać dla indywidualnego Klienta? Na realizację mogę spokojnie poczekać do 1 grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top