Naszywki na ubrania czyli sposób na drugie życie wyrobów skórzanych

Każdy z nas wie jak wielkiej precyzji, dokładności i talentu wymaga uszycie torby, plecaka czy innego wyrobu z naturalnej skóry. Jest to materiał niezwykle wymagający, ale dobrze użyty będzie nam służyć przez lata. Wpływa to na wysoką wartość i cenę produktu, ale także prestiż.

Co jednak kiedy z jakiegoś powodu nasza torba przestanie wyglądać tak pięknie jak kiedyś, albo głęboko w szafie znajdziemy stary skórzany plecak, któremu przydałaby się mała renowacja? Z pomocą przychodzą tutaj naszywki na ubrania. Te modne naprasowanki, które można kupić na przykład w sklepie z naszywkami https://nopopatch.pl/, mogą nadać drugie życie zużytemu wyrobowi. Przykład? Poniżej:

Nawet stara skórzana torba może wyglądać świetnie, a kolorowe naszywki nie tylko zakryją niedoskonałości, ale nadadzą jej niepowtarzalnego charakteru.

Nie trzeba ograniczać się jedynie do wyrobów skórzanych – tego typu ozdoby świetnie sprawdzą się na spodniach, kurtkach i innych częściach garderoby. Samodzielnie ozdabiając własne ubranie nadasz mu oryginalny i niepowtarzalny wygląd i wyróżnisz się z tłumu ludzi ubranych w sieciówkach.

Czy moda na naszywki przeminie? Raczej nie, bo nigdy jej nie było. Zdecydowanie nie był to trend popularny, ale zawsze istniała grupa ludzi identyfikująca się z konkretnymi zespołami, najczęściej rockowymi i metalowymi. Do dzisiaj na ulicy widzimy plecaki z naszywkami ACDC czy Slayer’em i nikogo to nie dziwi. Na szczęście coraz częściej można zobaczyć też naszywki róże czy inne wzory ozdabiające ubranie.

Podsumowując, naszywki to świetny sposób na wyróżnienie się z tłumu, ale także na przywrócenie świetności dobrej jakości wyrobom które mogą posłużyć jeszcze wiele lat – jeśli tylko damy im szansę.

Z wykształcenia socjolog. Z zawodu właściciel 3 sklepów internetowych z akcesoriami oraz odzieżą dla kobiet i mężczyzn. Chętnie udzielam się w Social Mediach. Prowadzę profil na Instagramie poświęcony rzeczom handmade & DIY.
Posts created 38

9 thoughts on “Naszywki na ubrania czyli sposób na drugie życie wyrobów skórzanych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top