jaki pasek do garnituru

Jaki pasek dobrać do garnituru?

Dobierając pasek do garnituru, warto zastanowić się, jaką funkcję ma on pełnić. W zależności od potrzeb dodatki do oficjalnych strojów mogą stanowić ich doskonałe uzupełnienie lub szykowną ozdobę. Poznaj najnowsze trendy eleganckiej mody męskiej.

Elegancka moda męska

Garnitur jest ważnym elementem męskiej garderoby. Bez względu na wykonywany zawód każdy z panów ma przynajmniej jeden w swojej szafie. Jeszcze kilka lat temu moda męska była niezwykle przewidywalna oraz nie zwracała większej uwagi. Dla panów najważniejsze było, aby garnitur był dobrze skrojony, pasował do koloru butów i świetnie leżał. Współcześnie trendy mody męskiej przeżywają swój rozkwit. W sklepach dostępne są liczne kroje garniturów, butów męskich oraz koszul tak, aby każdy z panów mógł prezentować się bez zarzutu. Oficjalne stroje uzupełnione są o kontrastowe dodatki oraz występują w bogatej ofercie kolorystycznej. Wszystkie te zmiany spowodowały, że moda męska stała niezwykle interesująca i pozwala każdemu mężczyźnie na stworzenie swojego indywidualnego stylu. Nowe możliwości są szczególnie doceniane przez przedstawicieli handlowych, agentów oraz biznesmenów, którzy z racji wykonywanego zawodu, garnitur zakładają na co dzień.

Jaki pasek do garnituru — gładki czy ze zdobieniami

Szeroki wybór galanterii skórzanej i dodatków powoduje, że odpowiedź na pytanie, jakie pasek do garnituru wybrać wcale nie jest oczywista. Do wyboru mamy nie tylko modele z różnego rodzaju zapięciami, ale także uzupełnione o metalowe dodatki lub gładkie. Przy wyborze paska istotna jest także jego faktura. W zależności od stylu garnituru możemy zdecydować się na ponadczasowy wariant gładki lub z modnymi tłoczeniami.

Poznaj nowoczesny styl casual

Wśród mody męskiej dużą popularnością cieszy się styl casual. Będący połączeniem oficjalnych stylizacji ze swobodnym miejskim ubiorem pozwala na wybór szykownego ubrania w zdecydowanie lżejszym tonie, ale zgodnego z biznesowym dress codem. W wielu firmach styl ten jest coraz bardziej popularny, szczególnie gdy pracownicy mają kontakt z klientem indywidualnym.

Z wykształcenia kaletnik. Z zawodu ekspert w dziedzinie galanterii skórzanej oraz odzieży i obuwia skórzanego.
Posts created 29

2 thoughts on “Jaki pasek dobrać do garnituru?

  1. Pasek ważna rzecz! Sporo mężczyzn o tym zapomina. Generalnie nie można bagatelizować takich bo one często tworzą styl mężczyzny.
    PS. zapraszam na mój poradnik o plecakach zamszowych, gdzie poruszam ciekawe aspekty wyrobów z tego rodzaju skóry naturalnej. Jak ją konserwować i dbać, aby służyła jak najdłużej w dobrym stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top