portfel damski dla mamy na urodziny

Portfel na prezent dla mamy

Zbliżają się urodziny mojej mamie, a co za tym idzie, wypadałoby pomyśleć nad prezentem. Zawsze mam z tym problem. W zeszłym roku dostała torebkę, dwa lata temu voucher na wyjazd do SPA. Mojej kochanej mamie w tym roku postanowiłam dać dobrej jakości portfel. Dobrej jakości, czyli portfel skórzany, a dokładniej taki jak na zdjęciu pierwszym. Długo posłuży, a przy tym jest niezwykle efektowny. Mama zawsze nosi w portfelu masę rzeczy – od góry drobniaków, przez paragony, aż po różne wizytówki, dlatego przyda jej się portfel z wieloma przegrodami. No i w niesamowitym bordowym kolorze. Szukając modelu dla mamy, przy okazji upatrzyłam dwa dla siebie. Niezwykle spodobał mi się jeden mały w kolorze różowym, a także duży, czarny. Te akurat wykonane są ze skóry ekologicznej. Oba modele są bardzo eleganckie, mają sporo przegródek i schowków. Kupiłam oba, ponieważ od zawsze do dużych toreb noszę duże portfele, natomiast małe torebki zmieszczą o wiele mniej, więc jak ulał pasują do nich niewielkich rozmiarów portfele.

Z wykształcenia socjolog. Z zawodu właściciel 3 sklepów internetowych z akcesoriami oraz odzieżą dla kobiet i mężczyzn. Chętnie udzielam się w Social Mediach. Prowadzę profil na Instagramie poświęcony rzeczom handmade & DIY.
Posts created 50

6 thoughts on “Portfel na prezent dla mamy

  1. Piękny, solidnie wykonany portfel to zawsze dobry pomysł na prezent dla mamy 🙂
    Generalnie też lubuję się w takiej galanterii, koniecznie typu handmade.

  2. Fajny czerwony kolorek. Bardzo kobiecy i ekskluzywny, mamie z pewnością się spodobał taki prezent. Sama chciałabym takie portfel otrzymać od dzieci 🙂

  3. To prawda co napisałaś, ja mam od nich plecak skórzany na laptopa. Ten model kupiłam akurat w Szczecinie. Jeśli chodzi o plecak na laptopa to szczecin wypada raczej średnio z takim asortymentem. Wiele jest marek oklepanych, ale ta jest dość oryginalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top