kurtki damski skórzane

Stylowe damskie kurtki skórzane

Damskie kurtki skórzane cieszą się dużą popularnością wśród kobiet w różnym wieku. Różnorodność stylu powoduje, że zestawione mogą być z jeansami lub zwiewnymi sukienkami w kwiatowe wzory. Poznaj najbardziej stylowe damskie kurtki skórzane.

Klasyczne kurtki skórzane

Klasyczne kurtki skórzane do krótkie taliowane modele zazwyczaj dostępne w kolorze czarnym. Ich charakterystyczną cechą jest zapięcie na zamek błyskawiczny umieszczony po prawej stronie modelu oraz oczywiście podwójna klapa. Jeżeli zaś chodzi o zdobienia, to w klasycznej wersji znajdziemy jedynie pojedyncze, srebrne suwaki lub ukośne paski. Najczęściej wybierane są modele w kolorze czarnym, choć w ofercie sklepów znajdziemy również produkty w praktycznym odcieniu brązu i zawsze modnego camel. Te niezwykłe kurtki nawiązujące do stylu rockowego i motocyklowego już od kilku sezonów cieszą się dużą popularnością.

Modne ramoneski zdobione ćwiekami i dzetami

Jeżeli szukasz modnej damskiej, skórzanej kurtki z pazurem wybierz model bogato zdobiony ćwiekami lub dzetami. Srebrne dodatki umieszczone na klapie z łatwością nadadzą Twojej stylizacji odważnego charakteru. W pełni indywidualną stylizację stworzysz, wybierając model posiadający zdobienia również na rękawach, w szczególności na łokciach. W przypadku wyboru tego rodzaju modelu należy jednak pamiętać, że jest on zobowiązujący i sprawdzi się na wieczorne wyjścia z przyjaciółmi, randkę czy koncert. Na co dzień ramoneski z pazurem doskonale sprawdzą się na uczelnię lub zakupy z przyjaciółką.

ramoneski damskie

Kurtki skórzane z kwiatowym wzorem

Jeżeli szukasz bardziej subtelnej wersji damskiej kurtki skórzanej postaw na kolorowe wzory. W ostatnim czasie pojawiły się bowiem modne modele bogato zdobione florystycznym haftem. Największy efekt zyskamy, wybierając wersję ze zdobieniem w przedniej części, choć indywidualny charakter osiągniemy, decydując się na subtelny wzór na ramieniu lub pojedynczy, lecz duży na plecach. Florystyczny haft w kontrastowej zieleni i czerwieni to doskonałe zestawienie do głębokie czerni skórzanej kurtki.

Z wykształcenia kaletnik. Z zawodu ekspert w dziedzinie galanterii skórzanej oraz odzieży i obuwia skórzanego.
Posts created 30

5 thoughts on “Stylowe damskie kurtki skórzane

  1. Takie kurtki skórzane to fasony ponadczasowe. Im bardziej klasyczne tym posłużą dłużej. Zwyczajniej łatwiej jest je zestawić z innymi elementami damskiej garderoby, jak stylowa torba ze skóry czy plecak damski. Takie moje zdanie 🙂

  2. Wszystkie wyglądają pięknie, ale kiedy są nowe. Niestety coraz częściej zapominamy, że o każdą rzecz ze skóry, w tym i kurtki trzeba dbać. Czytajcie poradniki o pielęgnacji wyrobów skórzanych, czyszczeniu i konserwowaniu. To naprawdę przedłuża dobry stan waszej odzieży skórzanej i nie tylko o dzieży, bo mam na myśli też torby skórzane, portfele i galanterię mniejszą.

  3. Nasza redakcja zajmuje się recenzjami podobnych produktów oraz innych elementów odzieży. Chętnie opiszemy Państwa wyroby, tak aby trafiły do grona odbiorców z Poznania. Zapraszam na stronę poznancitycenter.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top