Grupa MTP wraca do gry, a wraz z nimi Targi Mody Poznań

Kolejny sezon w branży mody zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania do jesiennej edycji Targów Mody Poznań również idą pełną parą. Już w dniach 26-27.08.2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się spotkanie z modą, trendami i eksperckimi wykładami z branży. To będą dwa dni pełne pozytywnej energii oraz niezwykłych spotkań kontrahentów z wystawcami!

Rozmowy z wystawcami trwają w najlepsze. Po dość trudnym okresie, przedstawiciele marek modowych szykują się już na pierwsze spotkania z kontrahentami! Zakres tematyczny Targów Mody Poznań: odzież damska, męska, młodzieżowa i dziecięca; galanteria odzieżowa; bielizna damska, męska i dziecięca; obuwie i dodatki obuwnicze; odzież skórzana; galanteria skórzana.

Nie zabraknie kolejnych partnerów oraz prelegentów do udziału w Kongresie Fachowców, który stanowi nieodłączny element Targów Mody Poznań. Ponownie będzie można posłuchać wykładów ekspertów z takich dziedzin, jak prawo, technologie, ekologia, sztuka czy marketing i e-commerce.

Na stronie internetowej Targów Mody Poznań pojawiła się już możliwość rejestracji na wydarzenie osób związanych z branżą, którzy mogą wygenerować bezpłatne bilety wstępu. Każdy kto chciałby wziąć udział w targach, może również dokonać zakupu biletu na stronie ToBilet.

Z wykształcenia kaletnik. Z zawodu ekspert w dziedzinie galanterii skórzanej oraz odzieży i obuwia skórzanego.
Posts created 30

2 thoughts on “Grupa MTP wraca do gry, a wraz z nimi Targi Mody Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top