Koralowy MIX

Kwiecień zleciał mi bardzo szybko. Był miesiącem zdobywania wiedzy i doświadczeń, poznawania siebie oraz nabierania świadomości swoich mocnych i słabych stron. Był to szalony czas, w którym moje życie zaczęło być takie jak zawsze chciałam by było. Teraz przede mną powrót do rzeczywistości i wykorzystanie całej nabytej wiedzy w praktyce. A pierwszą próbą jest nowa praca, mam nadzieję, że jej podołam! 😉

 

Dziś więcej kolorów, bo i ja się czuję bardziej kolorowo 😉

Z wykształcenia socjolog. Z zawodu właściciel 3 sklepów internetowych z akcesoriami oraz odzieżą dla kobiet i mężczyzn. Chętnie udzielam się w Social Mediach. Prowadzę profil na Instagramie poświęcony rzeczom handmade & DIY.
Posts created 50

6 thoughts on “Koralowy MIX

  1. Czy ta ramoneska skórzana była przez Was uszyta? Zastanawiam się jak skonfrontujesz nowy post o tym czym jest galanteria skórzana. To sztywna definicja galanterii, ale wzbogacona o ciekawe przykłady.

  2. Osobiście nie mój styl – zamiast bordowej ramoneski wybrałabym klasykę – czarną i czarne dodatki – buty i torebka, może także czarne kabaretki – ja wolę bardziej odważne stylizacje:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top